Stroje męskie

Szycie garniturów na miarę – zasady realizacji zamówień.
Pracownia krawiecka Józefa Błońskiego w Warszawie legitymuje się wieloletnim doświadczeniem w zakresie szycia garniturów na miarę. W szafie każdego mężczyzny powinien naszym zdaniem znaleźć się choć jeden szyty na miarę garnitur, idealnie dopasowany i wykonany z materiałów najwyższej klasy. W garniturze szytym na miarę mężczyzna wygląda elegancko i gustownie. Szycie na miarę pozwala podkreślić atuty sylwetki i umiejętnie zatuszować jej mankamenty. Zanim zdecydują się Państwo na szycie garnituru na miarę w pracowni krawieckiej Józefa Błońskiego, zapraszamy do zapoznania się z przyjętym u nas sposobie realizacji zamówień:

  1. Telefoniczne uzgodnienie wymagań oraz terminu wizyty
  2. Zdjęcie pierwszej miary (miara sylwetki) oraz wybór fasonu i rodzaju tkaniny *
  3. Wykrój garnituru
  4. Zdjęcie drugiej miary (dopasowanie wykroju do sylwetki) *
  5. Prace krawieckie
  6. Zdjęcie trzeciej miary (końcowe dopasowanie garnituru) *
  7. Prace krawieckie
  8. Oddanie pracy *

W podpunktach oznaczonych gwiazdką wymagana jest obecność Klienta. Opuszczenie drugiej lub trzeciej miary jest możliwe, ale niewskazane. Perfekcyjnie uszyty garnitur na miarę powinien przejść wszystkie kroki sztuki krawieckiej.

Termin realizacji zamówienia garnituru ustalany jest indywidualnie. Skrócenie wykonania zamówienia jest możliwe nawet do tygodnia.

Rodzaje wykonywanych strojów męskich.

Zakład realizuje zamówienia na stroje męskie klasyczne oraz niekonwencjonalne zamówienia.

Klasyczne stroje męskie:

Zapraszamy do naszej pracowni w Warszawie. Szycie garniturów nie ma przed nami tajemnic. Każdy Klient otrzymuje idealnie dopasowany garnitur uszyty na miarę.

Strój męski szyty na miarę